Kancelaria Bezpieczeństwa

Sprawdź ofertę

Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego // 28.09.2016

W dniu 21 - 23 września w Zakopanem odbyła się Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego, która została zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Narodowego oraz Krajowe Stowarzyszenie Informacji Niejawnych.

Wzięło w niej udział wielu wybitnych polityków,ekspertów z zakresu bezpieczeństwa narodowego, przedstawicieli nauki, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w firmach. Adam Rapacki zaprezentował wykład nt. "Zagrożeń bezpieczeństwa gospodarczego - możliwości przeciwdziałania". Podczas uroczystej gali Pan Adam Rapacki został wyróżniony tytułem "Lidera bezpieczeństwa narodowego".
Pozostałe aktualności
Wpisy na blogu
wróć do listy

Diamenty Forbesa

// 21.11.2018

Uprzejmie informujemy, że nasza Kancelaria znalazła się wśród laureatów rankingu „Diamenty Forbesa 2019". Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoja wartość.

czytaj więcej

Książka "Niepokorny"

// 23.04.2018

"Niepokorny" wywiad z generałem Adamem Rapackim. W szczerej, niepozbawionej emocji rozmowie, generał przedstawia swoją zawodową historię. Jest to książka, która zawiera historie sensacyjne, kryminalne i polityczne.

czytaj więcej