Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego

Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego

W dniu 21 - 23 września w Zakopanem odbyła się Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego, która została

W dniu 21 – 23 września w Zakopanem odbyła się Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego, która została zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Narodowego oraz Krajowe Stowarzyszenie Informacji Niejawnych.

Wzięło w niej udział wielu wybitnych polityków, ekspertów z zakresu bezpieczeństwa narodowego, przedstawicieli nauki, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w firmach. Adam Rapacki zaprezentował wykład nt. „Zagrożeń bezpieczeństwa gospodarczego – możliwości przeciwdziałania”. Podczas uroczystej gali Pan Adam Rapacki został wyróżniony tytułem „Lidera bezpieczeństwa narodowego”.