Kancelaria Bezpieczeństwa

Sprawdź ofertę

Michał Stawski // Dyrektor ds. Audytu Operacyjnego

W Kancelarii Bezpieczeństwa Rapacki i Wspólnicy Sp.k. od 2012 r. Ekspert w obszarze bezpieczeństwa fizycznego, kierujący Zespołem Audytu Operacyjnego. Rzeczoznawca Polskiej Izby Ochrony. Od ponad 17 lat zajmujący się tematyką ochrony mienia i bezpieczeństwa biznesu. Audytor wiodący w kilkudziesięciu audytach bezpieczeństwa fizycznego dla największych przedsiębiorstw na terenie Polski. Praktyk zarządzania systemami ochrony fizycznej i prowadzenia kontroli operacyjnej służb ochrony.

Autor projektów i koncepcji zabezpieczenia obiektów, m.in. przemysłowych, komercyjnych, administracyjnych i infrastrukturalnych.

Twórca koncepcji Zintegrowanego Systemu Bezpieczeństwa Fizyczego, stanowiącego nowatorskie rozwiązanie na rynku krajowym. Z sukcesem przeprowadził wdrożenia wielu projektów bezpieczeństwa, zrealizowanych przez Kancelarię Rapacki, popartych najlepszymi referencjami od klientów. Specjalizuje się w prowadzeniu audytów operacyjnych mających na celu minimalizację strat, optymalizację procesów biznesowych i weryfikację przyczyn wystąpienia incydentów bezpieczeństwa.  Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku administracja. Audytor ISO 29000:1 oraz TAPA/FSR.

Specjalizacja: