Kancelaria Bezpieczeństwa

Sprawdź ofertę

O Kancelarii Bezpieczeństwa

Nasza historia

Ludzie, wiedza, praktyka, intuicja...

Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki i Wspólnicy Sp.k. została założona w czerwcu 2012 roku. Inicjatorem przedsięwzięcia był Pan Adam Rapacki, były wiceszef Policji Polskiej oraz były wiceminister spraw wewnętrznych, który razem ze swoimi Wspólnikami stworzył unikalną firmę doradczą pomagającą przedsiębiorcom w sposób bezpieczny prowadzić biznes.

Z czasem do grona współpracowników Kancelarii, dołączyli doświadczeni eksperci, wspierający swoją wiedzą polskie i zagraniczne firmy. Przeprowadziliśmy i wdrożyliśmy z powodzeniem kilkaset projektów  z zakresu bezpieczeństwa procesów biznesowych, chroniąc naszych Klientów przed kosztownymi stratami. Kancelaria jest członkiem Business Centre Club.

We are the experts
DLACZEGO JESTEŚMY EKSPERTAMI?

Zespół Kancelarii tworzą doświadczeni eksperci posiadający wiedzę z obszaru bezpieczeństwa, zdobytą poprzez wieloletnią praktykę w instytucjach państwowych zajmujących się profilaktyką, wykrywaniem i zwalczaniem przestępczości, zaczynając od pospolitej a na zorganizowanej kończąc. Z drugiej strony, eksperci kancelarii to specjaliści bezpieczeństwa biznesu, wspierający prowadzenie działalności gospodarczej w sposób minimalizujący ryzyka.

Oferujemy Państwu całościowe i komplementarne świadczenie usług z zakresu bezpieczeństwa, które gwarantują realizację celów biznesowych, wobec których bezpieczeństwo pełni funkcję wspomagającą, ale bardzo często decydującą o sukcesie lub porażce, o zysku lub stracie  i wreszcie o rozwoju lub upadku.

Świadczymy usługi doradcze przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa w biznesie na wszystkich jego etapach – od planowania, poprzez proces inwestycyjny, wdrożeniowy, a następnie już w fazie prowadzenia właściwej działalności. Ponadto oferujemy także usługi doradcze z zakresu zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa kontraktu (ocena wiarygodności kontrahenta), bezpieczeństwa osobistego,  bezpieczeństwa obiektu, informacji.

Czym się zajmujemy?

Nasza oferta

Zadzwoń do nas
+48 (22) 100 40 99

Audyt i wdrażanie procedur bezpieczeństwa organizacji

Usługa polegająca na ocenie aktualnego poziomu zaawansowania organizacji w zakresie...

czytaj więcej

Wywiad gospodarczy

Podejmowanie decyzji biznesowych wymaga od przedsiębiorcy optymalizacji wiedzy na temat...

czytaj więcej

Zarządzanie kryzysowe

W każdej firmie występują trudności zakłócające przebieg jej działalności gospodarczej ze względu na...

czytaj więcej

Bezpieczeństwo personalne przedsiębiorcy

Przez bezpieczeństwo personalne, należy rozumieć ogół działań wyznaczany obowiązującymi...

czytaj więcej

Bezpieczeństwo teleinformatyczne

Obszar teleinformatyki to kluczowy element dla rozwoju przedsiębiorstw, pojawiający się w prawie...

czytaj więcej

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia specjalistyczne, przygotowywane w oparciu o indywidualne potrzeby przedsiębiorców...

czytaj więcej